تغییر مالکیت و تغییرات در نوع خدمات وبسایت مشاهده اطلاعیه

بزودی info@p30script.com تایم کاری : شنبه تا چهارشنبه رشت، تختی

wptouch بهترین افزونه رایگان ایجاد نسخه موبایلی وب سایت

حتما برای شما هم پیش آمده که با گوشی موبایل خود به یک سایت وردپرسی مراجعه می کنید و حالت ریسپانسیو و واکنش گرای حالت موبایل را ندارد. اگر برای وبسایت وردپرسی خود به دنبال افزونه ای رایگان هستید که قالب موبایلی ایجاد کند، در ادامه همراه ما باشید تا با wptouch بهترین افزونه رایگان ایجاد نسخه موبایلی وب سایت آشنا شوید.

wptouch بهترین افزونه رایگان ایجاد نسخه موبایلی وب سایت

افزونه WPtouch

ریسپانسیو بودن یک وبسایت نکته ای است که از نظر بسیاری مدیران سایت مهم است. امروزه اغلب کاربران بیشتر کارهای خود را با گوشی موبایل خود انجام می دهند، از این رو داشتن سایتی با قالب موبایلی می تواند کمک زیادی برای جذب کاربران سایت شما باشد. مورد دیگری که بر اهمیت ریسپانسیو بودن سایت اضافه می کند، موتور جستجوی گوگل است. در حال حاضر که گوگل به سوی هوشمند شدن پیش می رود، از الگوریتم هایی استفاده می کند که کاربر موبایل را تشخیص داده و سایت های سازگار با موبایل را برای او نشان می دهد. به زبان ساده تر، غول موتور جستجوی گوگل، سایت هایی که نسخه موبایل دارند را به کاربران پیشنهاد می دهد. در نتیجه آمار بازدیدهای سایت هایی که از این قابلیت پشتیبانی می کنند روز به روز افزایش می یابد که این خود دلیلی بر ایجاد رتبه بهتر سایت خواهد بود.

افزونه ای که در پی سی اسکریبپت قصد معرفی آن را داریم، در شمار یکی از بهترین افزونه های ایجاد نسخه موبایل وب سایت قرار دارد که با نام WPtouch شناخته می شود. در واقع، WPtouch یک افزونه موبایلی برای وردپرس است که به طور خودکار یک تم زیبا و ساده برای کاربرانی که با گوشی موبایل به وب سایت وردپرسی شما مراجعه می کنند، ایجاد می کند.

wptouch بهترین افزونه رایگان ایجاد نسخه موبایلی وب سایت

رتبه سایت بهتر با افزونه wptouch

با نصب این افزونه بر روی وب سایت وردپرسی خود از آزمون گوگل عبور خواهید کرد و رتبه سئو سایت شما به هیچ وجه به دلیل نداشتن نسخه موبایل کاهش پیدا نمی کند. شما به وسیله این افزونه فوق العاده می توانید بدونه نوشتن حتی یک خط کد برنامه نویسی بسیاری از موارد را از قبیل ظاهر سایت و … شخصی سازی کنید. یکی از گزینه های موجود در این افزونه Display WPtouch for mobile visitors است که با فعال کردن آن زمانی که کاربری با موبایل وارد سایت شود، شناسایی می شود و بلافاصله به صورت خودکار نسخه موبایلی برای کاربر لود می شود.

باید بدانید که توسط این افزونه، سایت شما با قالب طراحی شده توسط این افزونه برای کاربر لود می شود و ممکن است بسیاری از ویژگی های سایت شما را با خود به همراه نداشته باشد. اگر قصد دارید نسخه موبایل وب سایت شما شامل تمامی امکانات سایت اصلی باشد باید قالبی ریسپانسیو برای سایت خود طراحی کنید. در غیر این صورت WPtouch بهترین گزینه برای کسب رتبه سئوی بالا است. شما کاربران عزیز می توانید با افزونه های کاربردی مرورگرها در اینجا آشنا شوید.

لطفا نظرات و پرسش های خود را در بخش دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

فاطمه

24 مطلب منتشر شده

مهندس کامپیوتر، فعال در زمینه تولید محتوا به صورت حرفه ای و تمام وقت. تولید محتوا و نگارش یکی از سرگرمی‌ها و دغدغه من است که سعی می کنم آن را به‌صورت حرفه‌ای دنبال کنم.

درباره این مطلب نظر دهید !