تغییر مالکیت و تغییرات در نوع خدمات وبسایت مشاهده اطلاعیه

بزودی info@p30script.com تایم کاری : شنبه تا چهارشنبه رشت، تختی

معرفی 7 افزونه برتر برای قرار دادن صفحه وردپرس در حالت تعمیر (بخش اول)

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد تعمیر سایت وردپرسی خود را دارید و نمی خواهید تا کاربران سایت آن را درهم ریخته مشاهده کنند در ادامه همراه ما باشید تا با قرار دادن صفحه وردپرس در حالت تعمیر با 7 افزونه برتر آشنا شوید.

قرار دادن صفحه وردپرس در حالت تعمیر / under construction

گاهی پیش می آید که به دلیل لزوم ایجاد برخی تغییرات در سایت وردپرسی، سایتتان در هم ریخته شده و کاربران سایت از این اوضاع چندان احساس رضایت ندارند. برای اجتناب از این موضوع راه حلی وجود دارد که می توانید از درهم ریختگی سایت در مقابل چشمان کاربران برای مدتی کمک بگیرید. در این راستا افزونه های زیادی برای قرار دادن وردپرس در حالت تعمیر ارائه شده اند که در ادامه با 7 افزونه برتر آشنا خواهید شد.

افزونه های برتر قرار دادن صفحه وردپرس در حالت تعمیر

  • Minimal Coming Soon & Maintenance Mode
  • Maintenance
  • EZP Coming Soon Page
  • Ultimate Coming Soon Page
  • WP Maintenance Mode
  • Elementor
  • Under Construction

البته غیر از این افزونه های کاربردی روش دیگری وجود دارد که نیاز به نصب افزونه نیست و به صورت دستی فعال می شود. به این صورت که function.php خود را باید ویرایش کنید. برای این منظور ابتدا آن را باز کرده و قطعه کد زیر را به آن اضافه و ذخیره کنید. پس از پایان کار تعمیر نیز کافی است این قطعه کد را حذف کنید. به همین سادگی!!!

()function maintenace_mode

{;(‘سایت در حال بروز رسانی است.’)if ( !current_user_can( ‘edit_themes’ ) || !is_user_logged_in() ) {wp_die

;(‘add_action(‘get_header’, ‘maintenace_mode

شما کاربران عزیز می توانید افزونه ثبت نام وردپرس Clean Login را به طور رایگان از پی سی اسکریپت دانلود کنید. تا اینجا به معرفی این افزونه ها اکتفا می کنیم. در بخش دوم به جزئیات هر یک پرداخته خواهد شد. با آموزش بعدی همراه پی سی اسکریپت باشید. امیدواریم از این آموزش بهره کافی را برده باشید. لطفا دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

فاطمه

24 مطلب منتشر شده

مهندس کامپیوتر، فعال در زمینه تولید محتوا به صورت حرفه ای و تمام وقت. تولید محتوا و نگارش یکی از سرگرمی‌ها و دغدغه من است که سعی می کنم آن را به‌صورت حرفه‌ای دنبال کنم.

درباره این مطلب نظر دهید !
قالب فروش فایل

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

آشنایی با یاهو

یاهو و ایران

4
دقیـقه مطالعه
مشاهده