تغییر مالکیت و تغییرات در نوع خدمات وبسایت مشاهده اطلاعیه

بزودی info@p30script.com تایم کاری : شنبه تا چهارشنبه رشت، تختی

قوانین

قوانین و مقررات سایت

تعاریف:

مشتری یا خریدار: به شخصی اطلاق می گردد که با اطلاعات شخصی خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، اقدام به خرید و یا دانلود محصول از سایت می نماید.
همکار یا فروشنده: به شخصی گفته می‌شود که محصول خود را در سایت جهت فروش و یا ارائه رایگان قرار داده است.
خدمات دهنده: پی سی اسکریپت به عنوان یک تارنمای تحت وب در حوزه های برنامه نویسی ، خدمات دانشجویی، تولید محتوا، آموزشی و خبری خدمات ارائه خواهد داد.

 

وظایف خریدار:

1- خریداران سایت پی سی اسکریپت مجاز به نشر رایگان محصولات و یا فروش آنها در سایت های غیر نخواهند بود و به محض مشاهده این موارد برخورد قانونی و جدی خواهد شد.
2- کار پذیر (پی سی اسکریپت) ، در زمان دریافت سفارش این حق را دارد که مبلغ توافق شده انجام پروژه را در سه نوبت (ابتدای فعالیت – اواسط کار – انتهای پروژه ) اخذ نماید و در صورت عدم پرداخت مبلغ توسط خریدار از انجام ادامه پروژه اجتناب نماید.

 

وظایف خدمات دهنده:

3- پی سی اسکریپت در خصوص حفاظت از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد نظر را در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
4- پی سی اسکریپت موظف است که طی مدت 24 ساعت پس از خرید های کارت به کارت و یا از طریق شماره حساب ، لینک دانلود محصول را برای خریدار ارسال نماید. لازم به ذکر است در پرداخت های آنلاین پس از تایید پرداخت توسط بانک لینک دانلودمحصول به صورت اتوماتیک ارسال می شود.
5-

 

نحوه پرداخت:

6- پرداخت مبلغ پروژه از طریق درگاه آنلاین سایت و در صورت ایجاد مشکل به روش کارت به کارت و شماره حساب امکان پذیر است. توجه نمایید بابت خدمات (پیامک های ارسالی، پشتیبانی تلفنی و …) هیچ هزینه ای دریافت نمی شود.
7- چنانچه پرداختی به صورت کارت به کارت و شماره حساب صورت پذیرد،خریدار موظف است تا طی یک درخواست پشتیبانی اطلاعات پرداخت را ارسال نماید تا طی 24 ساعت پس از زمان پرداخت ، لینک محصول خریداری شده ارسال شود.

 

عقد قرار داد:

8- فرم تکمیل سفارش در هنگام ثبت سفارش حکم قرار دارد و هر گونه توافقات دیگر اعم از پیامک ، تلفن به دلیل جعل ساده قابل استناد نمی باشد.
9- ثبت نام در پی سی اسکریپت و خرید از آن ، به منزله ی تایید قوانین و تعهد به ان است.

 

پشتیبانی:

10- کلیه محصولات سفارشی اعم از ترجمه ، تولید محتوا، پروژه ، طراحی سایت ،مقاله و پایان نامه تا 72 ساعت از زمان تحویل نهایی فرصت بررسی و عنوان نمودن نواقص را دارد. پس از زمان ذکر شده امکان رفع موارد احتمالی به وسیله کارشناسان با برآورد هزینه انجام خواهد شد.
a. تبصره : چنانچه پی سی اسکریپت نتوانست در زمان مقرر توافق شده پروژه را تحویل دهد موظف است یک هفته قبل این مورد را با کارفرما ( کاربر خریدار) هماهنگ نماید.
11- هر گونه درخواست پشتیبانی می بایست توسط سیستم تیکت ارسال شود تا در اسرع وقت پاسخ ارسال گردد.
a. تبصره : امکان تماس تلفنی در زمان کاری ذکر شده در سایت به جهت پیگیری درخواست و یا مشاوره در امر خرید وجود دارد.
12- چنانچه توسط فروشندگان محصولی در سایت درج گردید ، هر گونه پشتیبانی توسط ایشان انجام شده و پی سی اسکریپت در این خصوص مسئولیپتی قبول نخواهد نمود.

 

عودت وجه:

13- امکان بازگشت وجه پس از تهیه محصول وجود نخواهد داشت لذا خریدار مکلف است در زمان خرید دقت لازم را به عمل آورد.

نحوه دریافت پروژه :

14- تمام مقالات، پایان نامه، ترجمه با فرمت word ارسال خواهد شد و امکان هر گونه تغییر بر روی آنها وجود دارد. چنانچه حجم فایل ها بالا باشد این امکان وجود دارد که فشرده شده باشند و به راحتی با قابلیت Unzipاز حالت فشرده خارج گردند.
15- تنها روش مورد تایید جهت ارتباط با خریدار از سمت پی سی اسکریپت ، وب سایت p30script.com می باشد و تمام ایمیل های تحت نام همین دامنه ارسال خواهد شد . سایر ایمیل ها و پیام ها فاقد اعتبار است.